Ustawiacz wtryskarek, nastawiacz wtryskarek- atrakcyjne zarobki

NOEX Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Komorniki (pow. poznański) ul. Fabianowska 128. Firma mieści się 1,7 km od CH Auchan Komorniki oraz od 1,0 km od zjazdu z autostrady A2.

Jesteśmy firmą produkcyjną z branży tworzyw sztucznych. Przez 34 lata nieprzerwanej działalności rozwinęliśmy się z rodzinnego zakładu rzemieślniczego w średniej wielkości przedsiębiorstwo znane i cenione w kraju i za granicą. Produkty, które wytwarzamy znajdują uznanie wśród Klientów w całej Europie. Zajmujemy się produkcją komponentów z tworzyw sztucznych dla różnych działów gospodarki: laboratoria, medycyna, elektrotechnika, elektronika, elektryka, agd, reklama, motoryzacja i wielu innych...

Jak produkujemy, na czym pracujemy i jak wyglądamy najlepiej pokaże Państwu krótki film o firmie Noex, link poniżej:

Nasz park maszynowy to ponad 30 wtryskarek Wittmann Battenfeld z B6 i B8 z robotami Wittmann oraz kilka wtryskarek Arburg Allrounder z robotami Arburg.

Obecnie, w związku z dalszym intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

USTAWIACZ, NASTAWIACZ WTRYSKAREK

Opis stanowiska:

  • przygotowanie wtryskarek do produkcji i utrzymanie ruchu
  • obsługa wtryskarek i urządzeń peryferyjnych
  • poprawianie parametrów maszyn wtryskowych
  • sprawdzanie jakości wyrobów
  • dbanie o stan techniczny urządzeń
  • naprawa usterek, przeglądy oraz rozruch maszyn
  • zmiana forma wtryskowych
  • przygotowywanie tworzywa do produkcji

Wymagania:

  • znajomość procesu wtrysku
  • wykształcenie mechaniczne
  • znajomość obsługi wtryskarek Battenfeld B4,B6, B8, Arburg
  • otwartość na nowe technologie i chęć uczenia się podstawowych zasad technologii wtrysku
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki płacowe (pensja podstawowa + comiesięczna premia + premia za brak absencji chorobowej co 2 miesiące) - płace jedne z wyższych w Wielkopolsce na tym stanowisku, adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników
  • Pracę w trybie 3 zmianowym 6-14, 14-22, 22-6, (na 3-miesięcznym okresie próbnym dwie zmiany 6-14 i 14-22)
  • stabilne warunki zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia socjalne, multisport

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli dot. danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z pózn.zm.

Prezentacja firmy

Firma Noex to cztery niezależne obszary działania: reklama, przem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne