Ustawiacz maszyn wtryskowych

Newplast Poland Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma w Kaliszu zatrudni ustawiacza maszyn wtryskowych.

Do obowiazkow bedzie nalezalo:

  • zmiana matryc na wtryskarkach,
  • ustawianie maszyn wtryskowych pod okreslona produkcje.

Praca na pelen etat, system dwuzmianowy.

Wymagane doswiadczenie na podobnym stanowisku, zgloszenia osob bez doswiadczenia nie beda brane pod uwage

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane proszone sa o przesylanie cv za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Elektronika / Telekomunikacja