Ustawiacz maszyn / pracownik produkcji

AAS Sp z o.o.

Pabianice, Łódź, Konstantynów Łódzki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy:

Ustawiacz maszyn / Pracownik produkcyjny

Z Nami zdobędziesz zawód ustawiacza maszyn - zapewniamy wewnętrzne szkolenia do roku czasu pod okiem  doświadczonego lidera.

Lokalizacja: Pabianice

Umowa zawierana jest bezpośrednio z klientem

  • Dojazd do firmy autobusem z Łodzi do Pabianic: 1,3

Praca polega na obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych do pakowania żarówek oraz dbaniu o właściwy stan techniczny maszyn - drobne prace mechaniczne

Oczekujemy dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym lub 2/3 zmianowym, oraz umiejętności posługiwania się narzędziami produkcyjnymi np. suwmiarka

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczność zmian - Ty decydujesz czy chcesz pracować w systemie 2 /3 zmianowym lub 4 brygadowym
  • Nagrody dla pracowników - za swoje zaangażowanie i pomysły ulepszające pracę możesz otrzymać nagrody - np. wyjście na kolację
  • Program poleceń pracowniczych
  • Tańsze posiłki na stołówce pracowniczej
  • Kartę multisport z dofinansowaniem 50% przez pracodawcę
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szeroki pakiet szkoleń

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej nr 24292AAS sp. z o.o. jest częścią międzynar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 900PLN - 4 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji