Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Ustawiacz Maszyn (Piecie)

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gliwice, Katowice, Bytom, Chorzów, Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i kontrola procesu lutowania twardego aluminium,
  • wykonywania przezbrojeń pieców,
  • usuwanie awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych,
  • uruchamianie nowych procesów,
  • współpraca z operatorami oraz z utrzymaniem ruchu w celu optymalizacji procesu
    przezbrojenia .

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym, mile widziane z branży motoryzacyjnej,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • uprawnienia SEP (instalacja gazowa) - mile widziane,
  • wiedza z zakresu budowy i działania maszyn takich jak piece,
  • umiejętność obsługa komputera - pakietu MS Office,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne, dodatkowe benefity (np. karta Multisport, dodatkowa Opieka Medyczna, bezpłatne posiłki, kawa, herbata, darmowe zajęcia z języków obcych).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton