Ustawiacz maszyn/ Operator

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Turza, śląskie

Miejsce pracy: Turza

Miejsce pracy: Turza, gm. Łazy

Zadania:
  • Przezbrajanie maszyn
  • Wykonywanie regulacji maszyn, narzędzi i wymiana zużytych elementów zgodnie z instrukcjami
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i ciągłości produkcyjnej
  • Uczestnictwo w uruchamianiu nowych maszyn/linii produkcyjnych
  • Dokonywanie codziennych przeglądów, napraw
  • Odpowiedzialność za prawidłową pracę maszyn na przydzielonej zmianie
  • Usuwanie awarii i usterek
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne (mechanik, elektromechanik, mechatronik)
  • Znajomość podstaw mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • Znajomość konstrukcji narzędzi tłocznych – mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Uprawnienia SEP G1 do 1 kV – mile widziane
  • Umiejętność identyfikacji problemów i ich szybkie rozwiązywanie
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
Oferta:
  • Umowa o pracę z perspektywą zatrudnienia w strukturach firmy
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Wynagrodzenie zasadnicze (uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego)
  • System premiowy miesięczny
  • Przewóz pracowniczy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy