Ustawiacz Form Wtryskowych

Antal Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Location: Tomaszów Mazowiecki

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy Kandydata na stanowisko Ustawiacza Form Wtryskowych do pracy w zakładzie produkcyjnym w Tomaszowie Mazowieckim.

Obowiązki:

Ustawianie maszyn do rozpoczęcia procesu produkcyjnego

Montaż oraz demontaż form wtryskowych

Naprawa usterek, przeglądy oraz rozruch maszyn

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Znajomość  technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych

Wykształcenie mechaniczne

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pakiet prywatnej opieki medycznej

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl