Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0401

Obowiązki:

- protokołowanie przebiegu rozpraw i posiedzeń sądowych
- wykonywanie wydanych w sprawach zarządzeń sędziego
- rozpisywanie sesji
- sporządzanie i wysyłanie wezwań, zawiadomień i innej korespondencji
- wykonywanie wszystkich czynności związanych z prowadzeniem akt sądowych
- wykonywanie innych czynności przewidzianych w regulaminie urzędowania sądów powszechnych i zleconych przez przełożonych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • **Obsługa komputera
  • Obsługa specjalistycznych programów komputerowych

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie, administracyjne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagana umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze komputera. Złożenie przez kandydatów oferty przystąpienia do konkursu zgodnie z wymogami określonymi w ogłoszeniu Nr A-1116-7/19 zamieszczonym na stronie BIP Sądu Okręgowego w Łomży www.lomza.so.gov.pl

Miejsce pracy: Ludowa 44, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: Dokumenty (z podaniem sygnatury konkursu A-1116-7/19) należy przesłać w terminie do dnia 24 czerwca 2019 r. na adres: Sąd Okręgowy w Łomży, ul. Dworna 16, 18-400 Łomża lub zlożyć bezpośrednio w siedzibie Sądu tj. Biurze Podawczym Sądu Okręgowego w Łomży ( pokój nr 14) w godzinach 7.45 do 15.15 od poniedziałku do piątku. Złożenie przez kandydatów oferty przystąpienia do konkursu zgodnie z wymogami określonymi w ogłoszeniu Nr A-1116-7/19 zamieszczonym na stronie BIP Sądu Okręgowego w Łomży www.lomza.so.gov.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy