Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.
Oferta wyróżniona

UI/UX Web Designer

Katowice, śląskie

ING Services Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

To musisz umieć

  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS
  • Znajomość Sass
  • Znajomość Bootstrap
  • Znajomość Adobe Photoshop
  • Znajomość zagadnień z zakresu UX

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Znajomość AngularJS
  • Znajomość JavaScript
  • Znajomość Polymer
  • Znajomość TypeScript
  • Znajomość Responsive Web Design
  • Znajomość Axure, Balsamiq

Jak pracujemy

W ING Services Polska działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

ING Services Polska Sp. z o.o. to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowicach... świadczące usługi IT na rzecz podmiotów Grupy ING, funkcjonujących na całym świecie. Usługi informatyczne świadczone przez ISP, to hosting zasobów systemowych, usługi zdalnego zarządzania zasobami informatycznymi oraz usługi związane z bezpieczeństwem IT.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości