Uczysz angielskiego? Zatrudnię lektora na umowę zlecenie

SKUTECZNA NAUKA PRZEZ INTERNET ANDRZEJ SIDOROWSKI

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zależy nam na lektorach, którzy lubią uczyć. Jesteśmy zainteresowani
długoterminową współpracą. Szukamy nauczyciela lub nauczycielki
języka angielskiego.

Nauka odbywa się przez Skype w trybie indywidualnym (lektor-uczeń).
Czas trwania jednej lekcji 45 minut lub 60 minut.

Za miesiąc za Ucznia otrzymasz 176 zł netto (8 spotkań/45 minut)
i 208 zł netto (8 spotkań/60 minut).

W ciągu krótkiego czas możesz mieć od kilku do kilkunastu uczniów.

Korzyści:
- umowa zlecenie (opłacamy podatek i ZUS),
- nie szukasz uczniów,
- dodatkowe źródło dochodu,
- pracujesz w dogodnych dla Ciebie godzinach,
- pracujesz z domu czyli nie ponosisz dodatkowych kosztów.

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana to prześlij Twoje
CV oraz Skype (nick).

PS 1
Nie przejmuj się jeśli nie uczyłeś do tej pory przez Skype.

PS 2
Zanim napiszesz do nas sprawdzić czy spełniasz jeden z poniższych warunków
(wystarczy jeden):

1. Masz umowę o pracę u innego pracodawcy i zarabiasz
nie mniej niż 2000 tysiące brutto,
2. Jesteś studentem/studentką, który nie przekroczył 26 roku życia,
3. Prowadzisz własną działalność gospodarczą,
lub
4. Jesteś na urlopie macierzyńskim (masz umowę o pracę).

Prezentacja firmy

Prowadzimy indywidualne kursy językowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia