Tynkarz maszynowy – praca w Niemczech

In-Serv Team Sp. z o.o.

61-751 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteś zainteresowany pracą za granicą? Potrafisz wykonywać tynki maszynowe? Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą! Poszukujemy fachowca z doświadczeniem właśnie takiego, jak ty!

Oferujemy:

  • stawka  16-18€ /h NA RĘKĘ
  • zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • zaliczki do 900 euro
  • ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • stałe wsparcie polskiego opiekuna
  • podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • bezpieczny wyjazd – 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • terminowe wypłaty
  • możliwość rejestracji w ZUS
  • wysoka premia za polecenie pracownika
  • długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • wykonywanie tynków maszynowych
  • WDVS ( styropian + siatka)
  • tynki zewnętrzne + malowanie
  • prace pomocnicze ( przygotowanie podłoża, materiałów, dbanie o czystość narzędzi )

Wymagania

  • doświadczenie min. 3 lata w tynkach maszynowych
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • mile widziane auto na wyjazd

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
12 500PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy