Tynkarz maszynowy gipsowy

Akcja Job

Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Belgia

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy- NR CERTYFIKATU 9778

 poszukuje kandydatów dla swojego Klienta (polska firma, wykonująca zlecenia na terenie Belgii)

Zadania:

  • Obróbka tynków cementowo-wapiennych
  • Obsługa agregatu tynkarskiego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane ekipy tynkarzy (4 osoby)

Mile widziane:

  • Znajomośc języków obcych
  • Prawo jazdy kat. B

Warunki:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (delegacja do Belgii)
  • Zlecenie wykonywane w trybie: 4 tygodnie zlecenia i 1 tydzień wolnego
  • Wynagrodzenie około 2000 euro netto
  • Zorganizowanie zakwaterowania
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.