TWÓRCA MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH (NR 0934)

Biznes Expert Sp z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0934

Obowiązki:

analizowanie i raportowanie efektywności działań marketingowych oraz monitorowanie rynku konkurencji, w tym organizowanie lub zamawianie badań i analiz rynku i konkurencji; przygotowywanie i nadzorowanie realizacji budżetu marketingu sieciowego; opracowywanie i wdrażanie strategii marketingu sieciowego; doradztwo w zakresie marketingu cyfrowego, kontakty z klientem białoruskim, praca na terenie całej Polski.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • analiza trendów
  • KREATYWNOŚĆ I UMIEJĘTNOŚĆ MYŚLENIA PRZESTRZENNEGO

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Zawód:

  • Pozostali specjaliści do spraw reklamy i marketingu

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższekreatywność i umiejętność myślenia przestrzennegoumiejętność wyboru odpowiednich mediów reklamowychumiejętność oceny efektywności działań reklamowychkontakty z klientem w języku białoruskimgotowość do pracy na terenie całej Polski

Miejsce pracy: Gdańska 89/1, 85-022 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o dzieło

Wymagane dokumenty: telefon kontaktowy: 783792252

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy