Opis stanowiska pracy

Jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie minimum zawodowe,
  • Jesteś komunikatywny,
  • Posiadasz doświadczenie w procesach spawania lub/i zgrzewania
  • Lubisz szkolić i dzielić się wiedzą z innymi,
  • Dobrze znasz MS Office,
  • Jesteś samodzielny, zaangażowany w pracę i chcesz się rozwijać?

W naszej firmie będziesz:

  • Szkolił brygadzistów i ich zespoły
  • Uczestniczył w procesie usprawniania Lean Manufacturing
  • Wspierał proces ciągłego rozwoju 5S w zakładzie

W Gliwicach zajmujemy się produkcją amortyzatorów marki Monroe. Jedenaście z piętnastu... najchętniej kupowanych samochodów wyposażanych jest fabrycznie w nasze amortyzatory. Od dwunastu lat rozwijamy nasz zakład produkcyjny oraz Centrum Badawczo - Rozwojowe (EEEC) w Gliwicach   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2014
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji