Oferta wyróżniona

TRENER TERENOWY

Katowice, śląskie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • Organizację i prowadzenie szkoleń dla pracowników sieci sprzedaży,
  • Przygotowywanie programów szkoleniowych oraz opracowywanie materiałów szkoleniowych,
  • Pomiar efektywności przeprowadzonych szkoleń oraz przygotowywanie raportów poszkoleniowych wraz z rekomendacjami,
  • Poszukiwanie metod zwiększenia efektywności realizowanych działań,
  • Współpracę z innymi jednostkami banku oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizowanych zadań i projektów,
  • Wyjazdy służbowe w ramach prowadzonych projektów szkoleniowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Doświadczenia na stanowisku trenera lub w obszarze sprzedaży aktywnej,
  • Praktycznej znajomości narzędzi pakietu Microsoft Office,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Kreatywności i innowacyjności w działaniu,
  • Umiejętności jasnego i rzeczowego argumentowania,
  • Mile widziana znajomość różnorodnych narzędzi szkoleniowych i umiejętność zastosowania ich w praktyce.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodne akcje w ramach funduszu socjalnego,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w  energicznym i ambitnym zespole w najbardziej innowacyjnym Banku w Polsce.

Wymagania

Z dopiskiem:

Nr ref: IP/TTR/06/19/Katowice

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting