Trener/Szkoleniowiec/Profilaktyk

Centrum Medicus

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem nawiążemy współpracę z osobami z całej Polski,  które mają już doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w zakresie jednego lub więcej z poniższych tematów:

• profilaktyka uzależnień,
• profilaktyka przemocy,
• praca Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
• praca Zespołu Interdyscyplinarnego,
• praca profilaktyczna z dziećmi i młodzieżą,
• pomoc Socjalna (funkcjonowanie OPS, asystent rodziny etc.)
• zdrowie publiczne

Oferujemy:
 • konkurencyjne wynagrodzenie oraz elastyczną formę współpracy z miłym i energicznym zespołem
 • tygodniowe zaliczki przed przeprowadzonym zleceniem
• pracę w zmiennym systemie: od poniedziałku do piątku, wyjazdy zgodne z własnymi preferencjami
• zlecenia od 11.2017
• systematyczne szkolenia trenerskie i materiały doszkalające

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe na kierunkach: psychologia, zdrowie publiczne, resocjalizacja, pedagogika, specjalista uzależnień, praca socjalna, prawo, kierunkowe, w związku z tematami w ogłoszeniu
• dyspozycyjność w tygodniach wyjazdowych (możliwa konieczność noclegów poza miejscem zamieszkania)
• posiadanie własnego środka transportu
• udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu tematycznego
• znajomość aktów prawnych regulujących sferę profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom oraz funkcjonowania systemu pomocy społecznej
• znajomość zagadnień związanych z realizacją zadań z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie
• umiejętność opracowywania programów profilaktycznych oraz korzystania z dostępnych przy zastosowaniu właściwej metodologii
• samodzielność, komunikatywność, kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Centrum MEDICUS został stworzony z myślą o potrzebach, jakie staw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
300PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia