Opis stanowiska pracy

Poszukujemy trenerów szkolenia Własna Firma z Gryfina (i bliskiej okolicy wyłącznie)
Szkolenia realizowane będą wyłącznie w dni robocze (poniedziałek-piątek ) w przedziale godzin 8.00-16.00
Termin realizacji szkoleń : sierpień- listopad 2017
Ilość godzin zegarowych : 37,5/grupa
Długość szkolenia : 5 dni/grupa
Wynagrodzenie : 1000 zł brutto/grupa
Ilość grup : 7
Łączne wynagrodzenie : 7000 zł brutto/7 grup
Wielkość grupy : 4-8 osób

Wymagania

- poziom i kierunek wykształcenia – studia wyższe o kierunku ekonomicznym (ekonomia, marketing i zarządzanie, finanse i rachunkowość, inne pokrewne)
- doświadczenie w prowadzeniu zajęć - co najmniej 80 godzin zajęć szkoleniowych z zakresu własna firma

Prezentacja firmy

Działamy na rynku od 2000 r.kiedy to rozpoczynaliśmy jako firma z branży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
4 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
199PLN - 200PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
brak
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia