Trener Microsoft - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszego Klienta, lidera w branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Trener MicrosoftMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Prowadzenie autoryzowanych szkoleń Microsoft
  • Przygotowanie i prowadzenie innych szkoleń autorskich
  • Współpraca z innymi trenerami

Wymagania:

  • Znajomość rynku usług IT
  • Certyfikacja Microsoft Certified Trainer (MCT) dla systemów Windows Server 2012 oraz Windows Serwer 2016 (co najmniej MCSA, mile widziane MCSE) lub gotowość do uzyskania certyfikacji
  • Certyfikaty z zakresu Windows 10, Exchange, PowerShell, Azure oraz Office 365
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Zapał i chęć do prowadzenia szkoleń
  • Umiejętność współpracy z grupą oraz budowania autorytetu
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Czynne prawo jazdy

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę i nowoczesne biuro
  • Niezbędne narzędzia pracy, tj. laptop, telefon komórkowy
  • Opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, kartę sportową, wyjazdy integracyjne itp.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.