Centrum Rozwoju Edukacji i Kompetencji Invesis Polska

Trener / Edukator

Miejsce pracy: Kielce

Centrum Rozwoju Edukacji i Kompetencji INVESIS Polska, firma szkoleniowa realizująca projekty szkoleniowe, a także szkoleniowo- badawcze na terenie całego kraju, poszukuje Trenerów- Wykładowców- Ekspertów do realizacji szkoleń i warsztatów.

Poszukujemy

Trenerów – Edukatorów

do prowadzenia szkoleń i warsztatów z zakresu kompetencji miękkich, szeroko pojętej profilaktyki uzależnień oraz przeciwdziałania przemocy, szkoleń branżowych dedykowanych pracownikom administracji publicznej uwzględniających specyfikę i problematykę pracy

w Urzędach Gmin, Ośrodkach Pomocy Społecznej, Domach Pomocy Społecznej oraz

w placówkach oświatowych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego głównie z zakresu pedagogiki, psychologii, socjologii
  • Minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i warsztatów
  • Praktycznej wiedzy i umiejętność przekazywania jej podczas szkoleń
  • Dyspozycyjności i mobilności
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Terminowości, dobrej organizacji pracy oraz skrupulatności

Obowiązki:

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów
  • Pzygotowywanie autorskich materiałów szkoleniowych
  • Współpraca w zakresie przygotowywania oferty szkoleniowej

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenie warsztatu szkoleniowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpracę opartą na partnerstwie i jasnych zasadach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz swojego portfolio z uwzględnieniem doświadczenia w danej tematyce szkoleniowej.

Aplikacje prosimy kierować za pomoca opcji "Aplikuj".