Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osobe do pracy na stanowisko traktorzysta.Praca na farmie roslinnej zamujaca sie uprawa :pszenicy,rzepaku i zboz 3500acr , pola polozone w obrebie 12 mil.Praca glownie na nowoczesnych ciagnikach Case,John Deere .
Zakaterowanie na miejscu wliczone w opferte pracy,srednia liczba godz 70 na tydzien.
Rozpoczecie pracy od zaraz na okres 6 miesiecy.

Wymagania

Wymagane doswiadczenie w obsludze ciagnikow i maszyn rolniczych oraz znajomosc jez ang w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
40PLN - 50PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo