Traditional Trade Key Account Manager - branża FMCG

Michael Page

Polska, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG - czołowego przedstawiciela swojej kategorii, poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Managera w rynku tradycyjnym. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za współpracę z kluczowymi sieciami z rynku TT.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG oferująca produkty z kategorii kosmetycznej. Marki i produkty, znajdujące się w portfolio produktowym są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w swoim segmencie. Obecnie poszukujemy zaangażowanej i energicznej osoby na stanowisko KAM w rynku tradycyjnym. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za nawiązywanie współpracy i budowanie relacji z klientami sieciowymi w rynku TT.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami z rynku tradycyjnego
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Negocjowanie oraz egzekucja umów handlowych
  • Wdrażanie aktywności marketingowych oraz rozliczanie akcji promocyjnych
  • Sprawne posługiwanie się danymi sprzedażowymi

Profil kandydata

  • Doświadczenie we współpracy z klientami w branży FMCG
  • Samodzielność w negocjacjach handlowych
  • Dobrą znajomość matematyki handlowej
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych
  • Dobrą znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Umowę o pracę, system premiowy oraz pakiet benefitów
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Polska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page