Trade Marketing Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych klientów obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Trade Marketing ManagerMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Kreowanie, planowanie, przygotowanie, komunikacja oraz wdrażanie aktywności promocyjnych w obsługiwanym kanale
  • Definiowanie celów dystrybucyjnych i jakościowych dla zespołu sprzedaży
  • Analiza finansowa aktywności i ich post-ewaluacja
  • Bieżąca współpraca z zespołem sprzedaży
  • Planowanie, przygotowanie i nadzór nad wdrożeniem materiałów POS
  • Monitoring realizacji aktywności
  • Zarzadzanie pracą i rozwój podległego zespołu (2 osoby)

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Kilkuletniego doświadczenia w obszarze trade marketingu w branży FMCG;
  • Strategicznego i samodzielnego myślenia, holistycznego spojrzenia na biznes i na zadania
  • Praktycznej znajomości mechanizmów trade marketingowych w kanałach MT/TT
  • Wysokiej komunikatywności i nastawienia na konstruktywne poszukiwanie rozwiązań
  • Dobrze rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Nastawienia na osiąganie celów i na współpracę
  • Znajomości programów Excel, Word i PowerPoint
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię
  • Możliwości rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.