Michael Page Michael Page

Tooling Manager (m/f)

Poszukujemy doświadczonego managera w obszarze oprzyrządowania produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest duży, międzynarodowy koncern produkcyjny.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Terminowe i jakościowe dostarczenie oprzyrządowania do produkcji wyrobów
  • Rozwój i doskonalenie produkowanego oprzyrządowania
  • Osiąganie zakładanych wskaźników KPI w odniesieniu jakościowym i kosztowym
  • Planowanie i realizacja budżetu działu
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Przeprowadzanie cyklicznych ocen i planowanie rozwoju podległych pracowników
  • Zapewnienie oraz nadzór firm podwykonawczych
  • Eliminacja błędów produkcyjnych wynikających z wadliwego oprzyrządowania,
  • Nadzór nad eksploatacją oraz utrzymaniem w sprawności technicznej maszyn i urządzeń

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Min. 2-3 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w obszarze toolingu lub utrzymania ruchu
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników min. 20 osób
  • Praktyczne umiejętności menadżerskie
  • Mocny leadership i charyzma
  • Konsekwencja w działaniu i nastawienie na cele
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Bardzo dobre warunki pracy w międzynarodowym środowisku i firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Wysoką kulturę organizacyjną i przyjazną atmosferę,
  • Szerokie możliwości rozwoju w strukturach organizacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: okolice Tarnobrzega
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page