Tooling Engineer

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, zlokalizowanej w okolicy Katowic, poszukujemy Tooling Engineer'a, który dołączy do międzynarodowego zespołu stając się odpowiedzialnym za powstanie nowych narzędzi produkcyjnych dla zakładów Klienta ulokowanych w Europie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive (Tier1), która zapewnia swoim Klientom najwyższej jakości produkty.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Współpracę z narzędziowniami zewnętrznymi (zlecenie, śledzenie postępów oraz odbiór narzędzia + transfer do zakładu docelowego);
  • Ciągłe doskonalenie i współpracę z działem projektowym celem wspierania zmian inżynieryjnych;
  • Przeprowadzanie wykonalności oprzyrządowania, analizowanie ryzyka i konfigurowanie specyfikacji dla narzędzi produkcyjnych;
  • Weryfikację zgodności narzędzi z normami (IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001);
  • Kalkulację kosztów narzędzi oraz negocjacje z dostawcami (przy wsparciu innych działów);
  • Ocenę koncepcji narzędzi i wytwórców narzędzi;
  • Współpracę przy rozwoju produktu w celu zoptymalizowanego (koszt, technologia) projektu narzędzia.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika lub pokrewne);
  • Kilkuletnie doświadczenie w opracowywaniu oprzyrządowania produkcyjnego (preferowana branża Automotive);
  • Znajomość takich zagadnień jak IATF 16949, PFMEA;
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Doświadczenie w pracy z zewnętrznymi, międzynarodowymi narzędziowniami będzie atutem;
  • Doświadczenie w kalkulacji kosztów narzędzi.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatna opieka zdrowotna (również dla najbliższych);
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Elastyczne godziny pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page