Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę tokarki konwencjonalnej

Oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze tokarek konwencjonalnych,
  • wykształcenie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego i zagadnień obróbki metalu,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • rzetelność, odpowiedzialność.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Zatrudnienie na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Pakiet socjalny (Karta MultiSport, Ubezpieczenie grupowe).

Forma kontaktu: CV lub telefon

e-mail: biuro@freekids.pl
Tel. 539 935 288

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna