Opis stanowiska pracy

Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym dostawcą usług w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych. Klienci cenią u nas profesjonalizm pracy i wysoką jakość, jak również kompleksowość realizacji „pod klucz”.

Dla nas najważniejsza jest nasza kadra, dzięki której mamy możliwość realizować skomplikowane i wymagające zadania w bezpiecznym środowisku pracy. Dbając o rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników pomagamy im również spełniać swoje ambicje zawodowe. Dzięki temu już od ponad 60 lat jesteśmy liderem w branży.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Tokarz

Miejsce pracy: Jaworzno

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obróbki skrawaniem na tokarkach konwencjonalnych
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym oraz wymaganiami jakościowymi
  • Dobór narzędzi obróbczych
  • Utrzymywanie maszyny w należytym stanie

Chcielibyśmy, aby kandydat posiadał:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na tokarkach konwencjonalnych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pomoc we wdrożeniu do pracy
  • Pakiet socjalny (karty multisport, karnety na basen, bilety do kina, ZFŚS: wycieczki, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, ubezpieczenie grupowe, itp.)