Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się innowacyjna firma z branży spawalniczej, zajmująca się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych w wielu branżach przemysłu poszukuje pracowników na stanowisko:

Tokarz
Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Obowiązki:
• Obsługa tokarek tradycyjnych.
• Ustawienie maszyny dobór narzędzi i parametrów na podstawie rysunku technicznego i dokumentacji technologicznej.
• Obróbka elementów zgodnie ze zleceniem
• Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę o pracę tymczasową na okres do 6 miesięcy, po tym okresie przejęcie przez Klienta.
• Stałe wynagrodzenie miesięczne zależne od doświadczenia i umiejętności- 4400 do 5500 zł brutto za miesiąc. W przypadku kandydatów, których umiejętności znacznie wykraczają poza oczekiwania możliwość negocjacji stawki
• Bardzo dobre warunku socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna), darmowa kawa, herbata + napoje.
• Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie NNW).
• Dofinansowanie do karty sportowej.
• Dni wolne od pracy (Święta Kościelne i Państwowe- bez względu na zmianę

Wymagania

• Umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny
• Minimum rok doświadczenia w obsłudze tokarek tradycyjnych lub 3lata w przypadku obsługi tokarek CNC w przemyśle
• Wykształcenie min. zawodowe o kierunku tokarz
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• Chęć do pracy, zaangażowanie, dokładność
• Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie karty sportowej
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji