Tokarz manualny - Wrocław

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • obsługa maszyn - tokarki,
  • kontrola jakościowa produkowanych podzespołów,
  • obsługa przyrządów pomiarowych,
  • praca ściśle z instrukcjami,

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy przy tokarkach,
  • znajomość narzędzi pomiarowych - warunek konieczny,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi suwnicy z poziomu roboczego,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji: 2300-3900 zł brutto + premia uznaniowa po okresie próbnym,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • benefity na atrakcyjnych warunkach (multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.