Opis stanowiska pracy

  •  obsługa tokarek konwencjonalnych oraz urządzeń pomiarowych
  • wykonanie detali tokarskich na podstawie rysunku technicznego

  • kontrola jakości gotowych wyrobów

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wg stawki 10,52 € brutto/godz Plus 3,00 € netto/godz

  • stabilne zatrudnienie,

  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,

  • umowa o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi.

Wymagania

  •  kierunkowe wykształcenie średnie-zawodowe lub średnie-techniczne
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość zagadnień związanych z toczeniem

  • znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych

  • udokumentowane doświadczenie w obszarze toczenia

  • posiadanie samochodu osobowego

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne