OTTO Work Force OTTO Work Force

TOKARZ - FREZER

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: TOKARZ- FREZER

Nr ref :AOOKF/07/2017
Rejon: Katowice

Zakres obowiązków
• ustawianie maszyn i detali obróbki
• realizacja procesu obróbki
• dokonywanie pomiarów kontrolnych
• nadzór nad narzędziami
• uchwytami i pozostałym osprzętem maszyny
• wykonywanie przeglądów
• konserwacji i czyszczenia maszyn

Wykształcenie
• średnie kierunkowe, mechanika, obróbka mechaniczna i pokrewne

Uprawnienia

• mile widziana obsługa wózków widłowych i obsługa suwnic

Doświadczenie
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane doświadczenie w obsłudze tokarek i/lub frezarek i/lub szlifierek

Umiejętności

• dobra znajomość rysunku technicznego i odczytywania dokumentacji warsztatowej
• znajomość obróbki mechanicznej
• posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
• mile widziana umiejętność pracy na maszynach CNC
• samodzielność
• umiejętność organizacji pracy na stanowisku
• dobra wyobraźnia przestrzenna
• precyzja, dokładność i metodyczność pracy
• dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

Zatrudnienie
• umowa o pracę (3 miesięczny okres próbny - potem umowa na czas określony)
• pełny etat
• system 3 zmianowy, praca od zaraz
• wynagrodzenie - godzinowe + premie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.