Tokarz / Frezer, maszyny konwencjonalne, wysokie wynagrodzenie

Vesuvius Poland Sp. z o.o.

SKAWINA, małopolskie

Opis stanowiska pracy

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. to spółka produkcyjna zlokalizowana w Skawinie. Zatrudniamy ok. 900 pracowników specjalizujących się w różnych dziedzinach. Działamy od ponad 100lat. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy elementy instalacji ogniotrwałych wykonanych z ceramiki. Dostarczamy produkty, systemy i usługi regulujące i zabezpieczające przepływ stali w procesie ciągłego odlewania.

Zależy ci na stabilności, ubezpieczeniu i benefitach? Chcesz mieć darmowy obiad na każdej zmianie?

Wyślij nam swoje CV na stanowisko Tokarz/Frezer

Do Twoich obowiązków będą należeć m.in.:

  • obsługa maszyn konwencjonalnych: tokarki, frezarki
  • obróbka mechaniczna / obróbka skrawaniem elementów
  • toczenie, frezowanie wyrobów
  • wstępna kontrola jakości

Wymagania

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • otwartość na pracę w systemie 2 zmianowym (ewentualnie trzyzmianowym)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych oraz komputera
  • samodzielność, dokładność
  • mile widziane umiejętność obsługi wózka widłowego i/lub suwnicy

Nasi Pracownicy cenią nas za:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia)
  • godziny nadliczbowe extra płatne 100%
  • prywatną opiekę medyczną Compensa – możliwość objęcia opieką medyczną członków rodziny
  • darmowe porady psychologiczne, prawne i finansowe
  • dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą, kolonie dla dzieci)
  • darmowe posiłki serwowane w stołówce zakładowej
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • nagrody za pomysły pracownicze (program MORE)
  • nagrody jubileuszowe
  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
  • możliwości rozwoju i zdobycia uprawnień (SEP, UDT)
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do biletów do kina i Energylandii

Jak do nas dojechać?

Znajdujemy się na ul. Tynieckiej 12 w Skawinie. Jeżeli poruszasz się autem to masz możliwość dojazdu od strony ul. Torowej – dwa duże parkingi. Tuż obok naszej firmy znajduje się też stacja PKP Skawina (np. Szybka Kolej Kraków Główny- Podgórze – Skawina - Przeciszów), oraz przystanek MPK autobusu 203 (można też skorzystać np. z MPK 223, 263). Posiadamy też wiaty rowerowe.

Prezentacja firmy

Firma Vesuvius Skawina Materiały Ogniotrwałe Sp. z o.o. należy do gru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy