ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tokarz/Frezer CNC

Miejsce pracy: Łódź

OFERTA:

  • umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio z firmą klienta
  • praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia miesięczna
  • benefity pozapłacowe np. prywatna opieka medyczna, OK system i in.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na tokarkach lub frezarkach CNC
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • umiejętność obróbki skrawaniem
  • znajomość sterowania Heidenhain lub Fanuc

ZADANIA:

  • obsługa tokarek lub/i frezarek CNC
  • odpowiedni dobór narzędzi i technologii do obróbki skrawaniem
  • pisanie podstawowych programów na maszynie

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Łódź. Nr ref. TOK/037/IDŁ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy