Tokarz CNC - Programista Fanuc (Belgia)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Lokeren, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lokeren

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się obróbką różnorodnych metali żelaznych, nieżelaznych, atakże tworzyw sztucznych.poszukujemy tokarzy CNC doświadczonych w użyciu sterowania Fanuc.

WAŻNE: obecnie rozpatrzymy tylko kandydatów z podobym doświadczeniem oraz ze stabilnym CV,ze znajomością języka angielskiego, którzy już przebywają na terenie Belgii lub są poza Polską (np.Niemcy,Holandia).

Jesteś kandydatem, który jest obecnie w Polsce, ale chciałby wyjechać do pracy za granicę? Nie zastanawiaj się ,aplikuj! Możemy już rozpocząc rozmowy-przyspieszy to process rekrutacyjny w przyszłośći kiedy wszystko wróci do normy

Opis stanowiska:

  • Programowanie i ustawianie 3 osiowych i 5 osiowych tokarek CNC z Fanuc (G-kody)
  • Obróbka: stal czarna, stal nierdzewna, aluminium, miedz i brąz
  • Produkcja małoseryjna
  • Praca według rysunków technicznych
  • Praca z przyrządami pomiarowymi
  • Kilka lat doświadczenia jako programista tokarz CNC, które można udokumentować
  • Doświadczenie z tokarkami co najmniej 3- osiowymi
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym oraz chęć nauki flamandzkiego

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • Zarobki: 14.50 Euro brutto
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.