Larex Personeelsbemiddeling B.V.
Larex Personeelsbemiddeling obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Tokarz CNC Fanuc

Miejsce pracy: Holandia

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w oddelegowywaniu wykwalifikowanych pracowników z Europy, Larex jest największą w Holandii firmą zatrudniającą personel techniczny. Larex specjalizuje się w branży technicznej, budowlanej, metalurgicznej i malarskiej.

OPIS STANOWISKA:

Dla naszego zleceniodawcy w centralnej części Holandii poszukujemy kandydata na stanowisko samodzielnego programisty tokarek CNC ze sterowaniem Fanuc. Wytwarzane produkty maja różnorodne przeznaczenie np. dla przemysłu high-tech, samochodowego czy przemysłu budowy maszyn. Długość przedmiotów poddawanych obróbce wynosi od 1 do 1,5 metra. Jest to produkcja jednostkowa lub w seriach liczących od 10 do 20 sztuk. Wykorzystywane materiały wykonane są ze stali lub ze stali nierdzewnej. Kandydat będzie samodzielnie programował tokarkę na podstawie rysunku technicznego, ustalał tolerancje, osadzał produkt w maszynie i nadzorował, czy proces przebiega zgodnie z planem. Niezbędna jest również wiedza z zakresu wykorzystania odpowiednich narzędzi dla danej grupy materiałowej, kontrolowanie zużycia narzędzi oraz ich wymiana. Kandydat ponosi odpowiedzialność za efekt końcowy w, a więc wiesz także, za prawidłowo wykonaną kontrole jakości wyprodukowanych elementów. Ponadto wymagana jest niezależność i samodzielność wykonywanej pracy oraz umiejętność produkcji w określonym przez pracodawcę czasie.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 520€ - 530€ netto /40 godzin, wypłacane w systemie tygodniowym
  • 0.19€/km dodatku do kilometrów dla osób posiadających własny samochód
  • Pokój jednoosobowy oraz wi-fi bez dodatkowych kosztów dla kandydata
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Darmowe ubranie i buty robocze oraz niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
  • Możliwość kontaktu w języku polskim
  • Długotrwałe projekty i stabilne zatrudnienie
  • Warunki pracy zgodne z Układem Zbiorowym Pracy NBBU
  • Dział wsparcia administracyjnego dla wszystkich kandydatów (m.in. BSN, VCA)

Za polecenie nowych pracowników Firma Larex oferuje również atrakcyjny bonus w wysokości 750€ brutto!

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku minimum 3 lata
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • Umiejętność samodzielnego programowania maszyny z poziomu pulpitu
  • Własny samochód (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.