Tokarz CNC 580€ netto/tyg Amsterdam

LINK2WORK Sp. z o.o.

Amsterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przygotowanie i obsługa tokarek CNC
  • programowanie maszyn
  • ustawianie, mierzenie narzędzi i przygotowywanie maszyn CNC do wykonywania zadań, takich jak wiercenie, szlifowanie i frezowanie
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • produkcja i kontrola gotowych produktów zgodnie z określonymi wytycznymi
  • konserwacja maszyn i narzędzi
  • praca w systemie 2 zmianowym

OFERUJEMY

  • umowę na holenderskich warunkach
  • kontrakt roczny z możliwością stałego zatrudnienia
  • stawkę 21,47€ brutto/h, 580€ netto/tygodniowo
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego
  • możliwość skorzystania z transportu firmowego (płatne 5€/ dzień)
  • zorganizowane ubezpieczenie, odpłatne  (33,45€/tydzień)
  • 39 dni urlopu + dodatek ADV
  • 8,74% dodatku urlopowego

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenie jako tokarz CNC
  • doświadczenie w pracy w różnymi materiałami
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dokładność, solidność, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
92PLN - 92,96PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne