TŁUMACZ JĘZYKA CHIŃSKIEGO

PowerChina

Nowa Sól, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Tłumacz j. chińskiego
Miejsce pracy: Nowa Sól (woj. lubuskie)

Prezentacja firmy:

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna).

Opis stanowiska pracy:

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi z różnych dziedzin. Oprócz tego rolą tłumacza będzie udział w rozmowach biznesowych, imprezach targowych i spotkaniach z naszymi kontrahentami.

Wymagania:

• Biegła znajomość języka chińskiego w mowie jak i piśmie (mile widziane wykształcenie filologiczne i znajomość słownictwa technicznego)
• Biegła znajomość języka polskiego
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• Praktyczna umiejętność korzystania z komputera i pakietu MS Office
• Komunikatywność, wysoka kultura osobista, zdolności organizacyjne
• Zaradność, samodzielność
• Odpowiedzialność, uczciwość
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź inną formę zatrudnienia w zależności od preferencji kandydata
• Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
• Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
• Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
• Wysoką kulturę organizacyjną

Szczegóły przedstawione zostaną podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o składanie CV w języku polskim i angielskim bądź chińskim - warunek konieczny.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Prezentacja firmy

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja