Tester wydajności oprogramowania

Szczecin, zachodniopomorskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Branża: Finanse
  • Obszar projektu: rozwój i realizacja kampanii wydajnościowych podczas testów systemu i UAT
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: dwa / trzy razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Podróże biznesowe na terenie Europy: 15%
  • Języki angielski: B2+/C1
  • Wynagrodzenie: 800 - 1000 / dzień / B2B lub UoP

Opis stanowiska:

  • Zdefiniowanie strategii testowania wydajności dla aplikacji
  • Wdrażanie i utrzymywanie scenariuszy testowania wydajności przy użyciu różnych języków i ​​narzędzi
  • Przeprowadzanie analiz pierwotnych przyczyn problemów z wydajnością zarówno we wdrożeniach Laboratorium, jak i Klienta
  • Identyfikacja możliwości dostrojenia wydajności i opcji naprawczych
  • Ścisła współpraca z programistami
  • Sporządzanie raportów podsumowujących wyniki i komunikowanie się z interesariuszami projektu

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość JMeter
  • Znajomość jednego z narzędzi: Dynatrace, AppDynamics APM, SOAP UI będzie atutem
  • Doświadczenie w zakresie baz danych SQL Server
  • Znajomość środowiska Linux (włączając monitoring)
  • Otwartość na podróże służbowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Proaktywność, samodzielność, inicjatywa
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Możliwość projektowania i opracowywania złożonych rozwiązań integracyjnych
  • Stałą umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B
  • Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy
  • Partnerskie podejście i komunikacja z poszanowaniem indywidualnych potrzeb i pomysłów na plany rozwoju pracowników
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Okresowe imprezy integracyjne

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Kontrola jakości