Tester rozdzielnic wysokiego napięcia - 4300 zł

Szczecin, Stargard, Pyrzyce, zachodniopomorskie

KS SERVICE

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zatrudnie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie i premie - łącznie 4300 zł brutto miesięcznie
  • bezpłatny transport dla pracowników ze Szczecina, Stargardu i Pyrzyc
  • pracę w systemie dwuzmianowym według wcześniej ustalonego grafiku
  • wolne weekendy - pracujemy tylko od poniedziałku do piątku
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Zadania:

  • testowanie rozdzielnic o wysokich napięciach
  • wykrywanie błędów i ich przyczyn

Oczekujemy:

  • dużej wiedzy z zakresu elektryki
  • uprawnień SEP powyżej 1 kV
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego na kierunku elektrotechnika lub pokrewne

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria