Opis stanowiska pracy

Przewidziany zakres obowiązków na stanowisku Testera oprogramowania:

  • Przeprowadzanie testów manualnych systemów niskopoziomowych
  • Przygotowanie danych testowych, analizę i raportowanie błędów
  • Przygotowanie scenariuszy testowych dla środowiska RC
  • Przygotowywanie prezentacji z wykonanych testów funkcjonalności

Wymagania

  • Znajomość korzystania z podstawowych pakietów MS OFFICE
  • Podstawowa znajomość języka bazodanowego oraz pracy relacyjnych bazach danych
  • Kreatywność
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane umiejętności programistyczne pod kątem rozwoju w pisaniu testów automatycznych
  • Mile widziani studenci studiów ścisłych

Dodatkowe atuty

  • Znajomość Java
  • Znajomość PostgreSQL.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Szkolenia i treningi
  • Dobrą atmosferę
  • Stałe wspracie opiekuna

Prezentacja firmy

ADA Software to zespół ekspertów w zakresie tworzenia rozwiązań d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy