Tester Oprogramowania

IT-Dev Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku Testera:
• Planowanie i wykonywanie testów oraz raportowanie i weryfikowanie poprawek zarejestrowanych zgłoszeń,
• Udział w testowaniu oprogramowania opartego na technologii SharePoint w różnych obszarach jego zastosowania,
• Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji związanej z procesem testowania oprogramowania oraz dokumentacji użytkownika końcowego,
• Prowadzenie szkoleń dla Klientów,
• Wsparcie Klientów w prowadzeniu testów akceptacyjnych.

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko Testera oczekujemy:
• Samodzielności, umiejętności analitycznego myślenia, rzetelności i spostrzegawczości
• Doświadczenia w zakresie testowania systemów informatycznych oraz aplikacji, w tym w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych i poza funkcjonalnych
• Doświadczenia w tworzeniu i prowadzeniu dokumentacji testowej
• Znajomości języka angielskiego w stopniu dostatecznym do samodzielnego korzystania z dokumentacji technicznej
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• Chęci samodoskonalenia i rozwoju

Prezentacja firmy

Skutecznie realizujemy i wdrażamy najbardziej złożone technologicznie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems