Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/10/2018.

Tester Oprogramowania

Wrocław, dolnośląskie

IT-Dev Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku Testera:
• Planowanie i wykonywanie testów oraz raportowanie i weryfikowanie poprawek zarejestrowanych zgłoszeń,
• Udział w testowaniu oprogramowania opartego na technologii SharePoint w różnych obszarach jego zastosowania,
• Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji związanej z procesem testowania oprogramowania oraz dokumentacji użytkownika końcowego,
• Prowadzenie szkoleń dla Klientów,
• Wsparcie Klientów w prowadzeniu testów akceptacyjnych.

Wymagania

Od kandydatów na stanowisko Testera oczekujemy:
• Samodzielności, umiejętności analitycznego myślenia, rzetelności i spostrzegawczości
• Doświadczenia w zakresie testowania systemów informatycznych oraz aplikacji, w tym w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych i poza funkcjonalnych
• Doświadczenia w tworzeniu i prowadzeniu dokumentacji testowej
• Znajomości języka angielskiego w stopniu dostatecznym do samodzielnego korzystania z dokumentacji technicznej
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• Chęci samodoskonalenia i rozwoju

Skutecznie realizujemy i wdrażamy najbardziej złożone technologicznie rozwiązania... oparte o platformę SharePoint i Office 365. Jesteśmy wizjonerami w projektowaniu dedykowanych portali intranetowych. Wykonany przez nas intranet zdobył nagrodę Intranet Desing Annual 2015 Award przydzielaną przez renomowaną firmę doradczą Nielsen Norman Group, jako pierwszy polski intranet w 15-letniej historii tego konkursu. Jesteśmy pierwszą polską firmą dwukrotnie uhonorowaną tytułem Partnera Roku Microsoft w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Rozwijamy się razem z pracownikami, których wiedza i potencjał rośnie wraz z firmą. Pracuje dla nas zespół pasjonatów, certyfikowanych specjalistów technologii SharePoint. Wdrożenia realizujemy samodzielnie, pod własną marką IT-Dev. Stawiamy na jakość wytwarzanych produktów, oddając w ręce Klientów funkcjonalne portale, optymalizujące biznes i dostosowane do wymagań rynku i potrzeb. Realizujemy projekty dla firm polskich i zagranicznych z różnych sektorów gospodarki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
2.000,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems