Tester oprogramowania

Power Media

Katowice, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Naszym klientem jest firma z sektora Travel, tworząca oprogramowanie dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukujemy Testera aplikacji, który jest entuzjastą nowych technologii, stawia na ciągły rozwój i chce dołączyć do międzynarodowej firmy i dynamicznego zespołu.

Firma realizuje projekty, które sprawiają, że wakacyjne podróże stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. Dołączając do zespołu, będziesz miał/a wpływ na doświadczenia użytkowników z całego świata – od momentu planowania i poszukiwania idealnej wycieczki, poprzez wybór tej najlepszej, po proces rezerwacji i płatności. Nasz klient stawia na bliską współpracę zespołów, skuteczną komunikację oraz otwartość na kreatywne pomysły.

Lokalizacja: Katowice lub 100% zdalnie

Główne zadania:

  • Przeprowadzanie testów manualnych w oparciu o nowoczesne narzędzia i rozwiązania.

Wymagania:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia związanego z testowaniem oprogramowania,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Świetne umiejętności komunikacyjne,
  • Znajomość JIRA,
  • Język angielski co najmniej na poziomie B2 w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript/TypeScript,
  • Doświadczenie z Cypress i AWS,
  • Chęć rozwoju w kierunku automatyzacji.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w 100% zdalną
  • Dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach
  • Kafeteria benefitów (200zł co miesiąc)
  • Porady prawne
  • Opieka psychologiczna
  • Zniżki na wycieczki z katalogu
    Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
    Power Media