Tester oprogramowania

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Kontrola jakości

Dla naszego Klienta, największej firmy bukmacherskiej w Polsce, które świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji oraz posiada sieć nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów zlokalizowanych w całej Polsce, prowadzimy rekrutację na wyżej wymienione stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie pełnej gamy testów systemów bukmacherskich, jak również aplikacji wewnętrznych
  • Testy aplikacji webowych, responsywnych oraz natywnych (Android, iOS)
  • Tworzenie scenariuszy testowych
  • Raportowanie błędów oraz komunikacja z zespołem programistów w celu weryfikacji
  • Udział w wszystkich spotkaniach zespołu od planowania po retrospektywę
  • Weryfikacja zgłoszeń dotyczących systemów produkcyjnych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku (testowanie aplikacji webowych oraz mobilnych)
  • Doświadczenie z bug-trackerami np. (Jira, Redmine) oraz umiejętność tworzenia scenariuszy testowych
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole oraz znajomość metodyki Agile
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, proaktywność oraz entuzjazm
  • Certyfikat ISTQB, znajomość SQL oraz doświadczenie z automatyzacją będzie dodatkowym plusem

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Bogaty system benefitów (karta Multisport, darmowe lekcje języka angielskiego, dofinansowane posiłki w Bistro, bilety na wydarzenia sportowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.