Tester Oprogramowania

Katowice, 40-065, śląskie

COIG S.A.

Opis stanowiska pracy

COIG S.A. w Katowicach należy do Grupy Kapitałowej WASKO – lidera w branży IT. Firma umiejętnie wykorzystuje kilkudziesięcioletnią tradycję i najnowsze technologie informatyczne. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym opartym o współpracę z wiodącymi dostawcami rozwiązań IT. Nowoczesne centrum przetwarzania danych z platformami do obsługi klientów oraz zaawansowane środowiska produkcyjne i testowe własnego oprogramowania stanowią podstawę naszej skuteczności biznesowej.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Przeprowadzanie testów manualnych i weryfikacja ich wyników zgodnie z procedurami i standardami,
  • Projektowanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Współpraca z działem wdrożeniowym oraz programistami
  • Analiza i raportowanie wyników testów

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (inżynieria oprogramowania) lub pokrewne
  • Posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania,
  • Jesteś pomysłowy i odpowiedzialny

Wymagania

Dodatkowe atuty to:

  • Certyfikat w zakresie testów oprogramowania (ISEB lub ISTQB),
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do testów automatycznych (np. Selenium Webdriver),
  • Umiejętność pracy w zespole działającym w metodyce Agile
  • Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania (Mantis, Testlink, Jira)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
  • Szkolenia i programy rozwojowe oraz możliwość zdobycia certyfikatów ISTQB
  • Udział w innowacyjnych projektach dla wiodących w Polsce firm
  • Pracę w grupie profesjonalistów
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe)

COIG S.A. jest dostawcą kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych,... wspomagających procesy zarządzania. Naszym pierwszoplanowym atutem jest wiedza sektorowa, którą wykorzystujemy dla tworzenia i udostępniania naszym klientom zintegrowanych systemów informatycznych.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - ERP , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inne