Tester oprogramowania

EZUniverse Inc.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy testera oprogramowania do współpracy przy rozwoju inteligentnych systemów do monitoringu tworzonych przez firmę EZUniverse.
Osoba zatrudniona na stanowisku testera będzie odpowiedzialna za testowanie oprogramowania związanego z nagrywaniem i udostępnianiem video, opartego o bazy danych, analizę wydajności i stabilności rozwiązań oraz przygotowywanie raportów z wynikami przeprowadzonych testów.

OBOWIĄZKI:
• Wykonywanie testów i zgłaszanie znalezionych problemów
• Budowanie scenariuszy testów automatycznych
• Przygotowywanie raportów z testów i dokumentacji
• Weryfikacja rozwiazań funkcjonalnych i rekomendowanie usprawnień

UMOŻLIWIAMY:
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego i poznania nowoczesnych technologii
• Świetną atmosferę pracy w młodym zespole
• Stabilizację - liczymy na długotrwałą wspołpracę
• Pakiet Opieki Medycznej Medicover, Ubezpieczenie Grupowe
• Lekcje angielskiego

Wymagania

WYMAGANIA:
• Student\ka informatyki lub nauk pokrewnych
• Dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows
• Doświadczenie w protokołach i usługach sieciowych (TCP / IP, przełączanie, routing)
• Znajomość procesu projektowania oprogramowania, implementacji i metodologii testowania
• Umiejętność pracy w grupie oraz indywidualnej
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

MILE WIDZIANE:
• Podstawowa wiedza z zakresu MS SQL
• Doświadczenie zawodowe w zakresie testów manualnych i automatycznych
• Ukończone szkolenia i\lub certyfikaty powiązane z testowaniem oprogramowania

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmująca się rozwojem oprogramowania oraz skalowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria