Tester Manualny

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy IT, obecnej na rynku wrocławskim od wielu lat, wielokrotnie w czołówce rankingów najlepszych pracodawców, poszukujemy osoby na stanowisko.

Tester ManualnyMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Udział w przygotowaniu i wdrożeniu scenariuszy testowych i przypadków testowych.
  • Praca w zwinnym zespole z analitykami biznesowymi, programistami i PMami
  • Wykonywanie wielu rodzajów testów aplikacji (funkcjonalne, bezpieczeństwa, wydajności, integracyjne, użyteczności i inne).

Wymagania:

  • DOSTĘPNOŚĆ OD ZARAZ/MAX W CIĄGU KILKU TYGODNI
  • Minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji internetowych
  • Dobra znajomość architektury internetowej, narzędzi i metod testowania (w tym poziom ISTQB Foundation).
  • Praktyczna znajomość SQL.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Zaangażowanie, dokładność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Inspirujące środowisko pracy - będziesz współpracować z ekspertami z różnych dziedzin.
  • Pracę w atmosferze otwartej komunikacji, filozofię firmy opartą na dobrych praktykach
  • Knowledge sharing, udział w branżowych konferencjach i szkoleniach
  • Bogaty pakiet benefitów, np. lekcje angielskiego w godzinach pracy, opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny lub partnera, wsparcie finansowe na przyszłość (fundusz inwestycyjny), karta Multisport, bezpłatne owoce i cukierki
  • Wynagrodzenie: do 10000 PLN brutto na UoP/10000 netto na B2B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.