Hays Poland

Tester Manualny

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1123685

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Testera Manualnego

Forma współpracy: B2B
Stawka: 35-40 zł/h netto + VAT
Lokalizacja: Wrocław

Obowiązki:
  • Przygotowywanie i przeprowadzenie testów manualnych (również na platformach mobilnych)
  • Opracowywanie planów testów, przypadków i scenariuszy testowych
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu testów
  • Dokumentowanie wyników testów
  • Zgłaszanie i obsługa defektów

Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Preferowane wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne)
  • Doświadczenie w projektach międzynarodowych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość systemów branży telekomunikacyjnej, bankowej i ubezpieczeniowej
  • Doświadczenie w testach migracji będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Ciekawość i otwartość na nowinki technologiczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B2)

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy i produktu
  • Zdobycie doświadczenia w testowaniu oraz innych obszarach zapewnienia jakości oprogramowania
  • Indywidualną ścieżkę kariery umożliwiającą rozwój wiedzy i kompetencji
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych inicjatyw usprawniających pracę oraz organizację
  • Wsparcie merytoryczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland