Tester manualny

HAYS

Polska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1184955

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Tester ManualnyLokalizacja: zdalnie 100% lub PoznańRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Stawka: 50-60 PLN/h netto + VATStart: ASAP / 1 miesiąc

Wymagania:● Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku testera,● doświadczenie w pisaniu przypadków testowych i scenariuszy testowych,● znajomości rozwiązań QA w procesie wytwórczym● znajomości testowania API REST,● umiejętność czytania i pisania dokumentacji technicznej,● podstawowa znajomość HTML, CSS, XML,● bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,● dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.● chęć rozwoju w automatyzacji testów (np. Cypress)

Dodatkowymi atutami będą:● certyfikat ISTQB● znajomość: SCRUM, Jira, Git, języka JavaScript (lub Python), podstaw OpenAPI● znajomość podstawowych zagadnień z zakresu CI/CD● umiejętność obsługi systemów z rodziny Linux● doświadczenie w testowaniu systemów finansowo-księgowych

Co będzie należało do Twoich obowiązków:● przeprowadzanie testów systemowych (testy end-to-end, testy obejmujące całe funkcjonalności, testy niefunkcjonalne) oraz modułowych (testy pojedynczego modułu - wykrywanie błędów na poziomie modułu ułatwiające diagnostykę oraz naprawę błędów),● przygotowanie przypadków testowych na podstawie dokumentacji systemowej lub wywiadów z użytkownikami,● razem z Product Ownerem wybór ścieżki krytycznej ze zdefiniowanych przypadków testowych,● testowanie dokumentacji● wykonywanie testów regresyjnych,● kontrola poprawności wykonanych zmian wg założonych kryteriów analizy/odbioru● wsparcie kluczowych użytkowników w testach akceptacyjnych,● wsparcie zespołu wdrożeniowego w zakresie utrzymania środowisk testowych,● proponowanie i wdrażanie narzędzi wspierających proces testowania,● współpraca z innymi zespołami

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa z Klientem – spotkanie online
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Jesteśmy agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP