Tester - Konsultant wdrożeniowy systemów ERP

Soft-Projekt

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Spółka Soft-Projekt z siedzibą w Katowicach, zajmuje dostarczaniem i implementacją dedykowanych rozwiązań branżowych klasy ERP w oparciu o najnowsze technologie, jak również świadczeniem związanych z tym usług. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kreatywnych i zaangażowanych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu .

Obowiązki Twojego stanowiska pracy:

  • wspieranie fazy testów i wdrożeń tworzonych modułów systemu ERP,
  • współpraca przy tworzeniu nowych oraz rozwijaniu istniejących modułów systemu klasy ERP,
  • analiza potrzeb biznesowych użytkowników,
  • konfiguracja interfejsu użytkownika,
  • projektowanie raportów,
  • projektowanie pulpitów menedżerskich,
  • przygotowywanie dokumentacji użytkownika systemu.

Co zyskujesz:

  • dynamiczny rozwój poprzez uczestnictwo w projektach opartych o nowoczesne technologie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiety socjalne,
  • pracę w aktywnym i kreatywnym zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów zawodowych.

Jakiego podejścia i umiejętności od Ciebie oczekujemy:

  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielności i kreatywności,
  • znajomości podstawowych procesów biznesowych przedsiębiorstwa,
  • poczucia odpowiedzialności i umiejętność efektywnego organizowania pracy,
  • umiejętności wyszukiwania informacji i radzenia sobie z nietypowymi zagadnieniami.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy analitycznej/projektowej,
  • podstawowa znajomość problematyki baz danych (w tym zapytań w SQL),
  • podstawy programowania (preferowane języki: C#, C++, Java),
  • znajomość języka angielskiego.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane aplikacje.