Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Tester Automatyczny

Wrocław, dolnośląskie

NBC Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

  • projektowanie oraz wykonywanie testów automatycznych oraz manualnych, na różnych poziomach architektury systemowej (testy bazodanowe, procesów i usług, front-endowe),
  • bezpośrednia współpraca z jednostkami biznesowymi, analitykami biznesowymi i systemowymi, deweloperami, architektami, project managerem w ramach realizowanych projektów,
  • świadczenie profesjonalnego wsparcia sieci sprzedaży i pozostałym użytkownikom w zakresie funkcjonowania systemów kredytowych,
  • przygotowanie oraz prowadzenie szkoleń/warsztatów dla użytkowników projektowanych rozwiązań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
  • znajomość architektury SOA/ROA (WebService, Rest JSON),
  • znajomość podstaw języków programowania: Javascript/groovy, Visual Basic,
  • praktyczna znajomość narzędzi do testów automatycznych,
  • znajomość inżynierii tworzenia testów behawioralnych, testów typu whitebox (np. kontrola składni) oraz zagadnień Quality Assurance, Test Engineer, certyfikaty ISTQB,
  • umiejętność posługiwania się środowiskami Jenkins, SVN/Git,
  • znajomość narzędzi wspomagających testy - Testlink, JIRA,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z bazami danych oraz praktycznej umiejętności posługiwania się językiem SQL,
  • znajomość Frameworków: HP UFT, SoapUI, JUnit będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę multisport,
  • Medicover,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • inne...

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadry IT. Obecnie zatrudniamy... 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy