Tester Automatyczny

NBC Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:

  • projektowanie oraz wykonywanie testów automatycznych oraz manualnych, na różnych poziomach architektury systemowej (testy bazodanowe, procesów i usług, front-endowe),
  • bezpośrednia współpraca z jednostkami biznesowymi, analitykami biznesowymi i systemowymi, deweloperami, architektami, project managerem w ramach realizowanych projektów,
  • świadczenie profesjonalnego wsparcia sieci sprzedaży i pozostałym użytkownikom w zakresie funkcjonowania systemów kredytowych,
  • przygotowanie oraz prowadzenie szkoleń/warsztatów dla użytkowników projektowanych rozwiązań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
  • znajomość architektury SOA/ROA (WebService, Rest JSON),
  • znajomość podstaw języków programowania: Javascript/groovy, Visual Basic,
  • praktyczna znajomość narzędzi do testów automatycznych,
  • znajomość inżynierii tworzenia testów behawioralnych, testów typu whitebox (np. kontrola składni) oraz zagadnień Quality Assurance, Test Engineer, certyfikaty ISTQB,
  • umiejętność posługiwania się środowiskami Jenkins, SVN/Git,
  • znajomość narzędzi wspomagających testy - Testlink, JIRA,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z bazami danych oraz praktycznej umiejętności posługiwania się językiem SQL,
  • znajomość Frameworków: HP UFT, SoapUI, JUnit będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę multisport,
  • Medicover,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • inne…

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.