Tester Automatyczny

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dziedzinie technologii dla zastosowań kolejowych, który posiada największą ofertę produktową w branży kolejowej i dostarcza innowacyjne wyroby oraz usługi, które wyznaczają nowe standardy w zakresie zrównoważonego transportu prowadzimy rekrutację na wyżej wymienione stanowisko.

 Opis stanowiska:

  • Implementacja skryptów testowych
  • Analiza i projektowanie przypadków testowych
  • Tworzenie skryptów testowych dla testów automatycznych na podstawie specyfikacji wymagań
  • Rewizje skryptów testowych
  • Wykonywanie testów manualnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Informatyka, Elektronika lub Automatyka
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. rok)
  • Znajomość jednego z narzędzi: JUnit, JMeter, Apache Ant, Jenkins, Maven, SVN/GIT, Selenium
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne, pomysłowość, odpowiedzialność
  • Znajomośc technologii Java EE będzie atutem

 Oferujemy:

  • Udział w projektach mających na celu usprawnienie rozwiązań, z których codziennie korzystają miliony osób na całym świecie
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, plan prywatnej emerytury, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego, karta Multisport)
  • Pracę z wysokiej klasy specjalistami oraz aktywny wpływ na swój rozwój i plan szkoleń
  • Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Premie świateczne i uznaniowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.