Power Media

Test Manager

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Nasz klient: szwajcarska, nowoczesna firma technologiczna – wiodący dostawca rozwiązań e-biznesowych w Europie. Firma oferuje kompleksowe i zintegrowane rozwiązania dla handlu elektronicznego i cyfrowej komunikacji.

Poszukujemy doświadczonego Test Managera, który dołączy do wrocławskiego zespołu realizującego projekty dla jednych z najbardziej prestiżowych klientów (Coca Cola, Audi, Credit Suisse, Mercedes Benz, Hoval, Plansee, Interdiscount i wielu innych). Główna siedziba firmy znajduje się w Zurychu, posiada również oddziały w Bern, Karlsruhe, Monachium, Wiedniu i Wrocławiu.

Zakres obowiązków:

  • Stała współpraca z zespołami QA i deweloperami w celu zapewnienia wysokiej jakości projektów
  • Planowanie procesów testowych dla różnych projektów i platform
  • Wsparcie w testach manualnych
  • Praca w projektach prowadzonych w oparciu o zwinne metodyki (Scrum)

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną współpracę na podstawie umowy o pracę (podwyższone koszty uzyskania przychodu) lub B2B
  • Roczne premie
  • Jubileuszowe premie na 2, 5, 10 i 15 lat pracy
  • Elastyczny godziny pracy (start 6:30-10:30)
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego: Szkolenia i Certyfikacje
  • Pracę międzynarodowym środowisku
  • Imprezy integracyjne
  • Lenie i zimowe wyjazdy firmowe
  • Lekcje j. niemieckiego
  • Karta Multisport oraz prywatna Opieka Medyczna
  • Oryginalna szwajcarska czekolada
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia
  • Możliwość pracy stacjonarnej, hybrydowej lub 100% zdalnej (także po pandemii)

Wymagania:

  • Potwierdzone doświadczenie w testowaniu manualnym
  • Doświadczenie w zarządzaniu testami (minimum 2 lata)
  • Profesjonalne know-how w zakresie zapewniania jakości aplikacji internetowych (CMS i e-commerce) na różnych platformach i urządzeniach
  • Znajomość zestawów testowych i narzędzi do śledzenia projektów (Jira, Xray, Confluence)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

* Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media